PROCES PROJEKTOWY

 

4. WIZUALIZACJE

Wizualizacje są, zarówno dla nas jak i klientów, najciekawszym etapem projektu. Są one wynikiem wszystkich rozmów i etapów. Warto pamiętać, że nawet najlepsza wizualizacja nie odda idealnie materiałów i kolorów.  

5. RYSUNKI WYKONAWCZE

Dokumentacja techniczna tworzona jest na podstawie zaakceptowanych przez Państwa wizualizacji. Zawiera ona wszystkie niezbędne rysunki i informacje, potrzebne do realizacji projektu przez wykonawców. Dzięki temu, że ten etap realizujemy jako ostatni, mamy możliwość idealnego dopasowania układu instalacji do stworzonego projektu. 

6. ZAKOŃCZENIE PROJEKTU

Nawet po zaakceptowaniu przez Państwa ostatniego etapu nadal jesteśmy w kontakcie, jeszcze przez 3 miesiące, w razie jakichkolwiek pytań. Zależy nam by każda realizacja przebiegała bezproblemowo.

1. SZCZEGÓŁOWA ANKIETA

Kładziemy nacisk na konsultacje i rozmowy z klientem oraz szczegółową ankietę, które według nas zapewniają najwyższą jakość prac oraz wydajne zarządzanie czasem i budżetem. Nasz zespół spotyka się z każdym z naszych klientów, żeby stworzyć listę pomysłów na aranżację wnętrz. 

2. INWENTARYZACJA

Inwentaryzacja na samym początku współpracy, odgrywa kluczową rolę w całym procesie projektowym. Pozwala nam zobaczyć wszystkie zalety, możliwości i ograniczenia w miejscu inwestycji. Często już na tym etapie klarują nam się główne założenia projektu.

3. UKŁAD FUNKCJONALNY

Układ funkcjonalny przedstawiamy w formie wstępnie rozplanowanej przestrzeni na rysunku 2D. W planie uwzględniamy wszystkie zmiany oraz projektowane meble we właściwych proporcjach. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprecyzować większość założeń.